Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380 (67) 747-13-83
+380 (63) 371-35-35
+380 (97) 214-65-65

Душові кабіни Devit (Чехія)

Торгова марка З пропонує широкий асортимент якісної сантехніки. У продукції З вдало поєднується все, що необхідно самому вимогливому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Вироби З виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій використовують досягнення інноваційних технологій. Комплексний підхід до формування ванної кімнати — основний принцип і запорука успіху З. Переваги торгової марки З СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ. Вироби Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій використовують досягнення інноваційних технологій. Власна розробка покриття Extra Clean.
ШИРОКИЙ ТОВАРНИЙ АСОРТИМЕНТ. Весь потенціал компанії спрямований на покращення існуючої та розробку новітньої продукції.Для цього залучаються провідні європейські дизайнери. Підхід до дизайну базується на гармонії практичності й естетичності виробів, що дозволило створити широкий модельний ряд, в якому представлені всі стилістичні рішення.
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ І НАДІЙНОСТІ ТОВАРІВ. Секрет популярності продукції Devit™ очень прост — высокие требования к качеству продукции, о чем свидетельствуют европейские сертификаты качества и сертифированный сервисный центр в Украине.
ЦІНОВА ПОЛІТИКА. З™ представляє комплексні рішення для ванних кімнат за оптимальною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner