Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Гідромасажні бокси Devit

Торгова марка Devit™ пропонує широкий асортимент якісної сантехніки: раковини, унітази, біде, змішувачі, меблі для ванних кімнат, душові кабіни і ванни. У продукціїDevit™ вдало поєднується все, що необхідно самому вимогливому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Вироби Devit™ виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій використовують досягнення інноваційних технологій. Комплексний підхід до формування ванної кімнати — основний принцип і запорука успіху Devit™.

Переваги торгової марки Devit

  • Сучасні технології. Вироби Devit™ виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій використовують досягнення інноваційних технологій. Власна розробка покриття Extra Clean.
  • Широкий товарний асортимент. Весь потенціал компанії спрямований на покращення існуючої та розробку новітньої продукції.Для цього залучаються провідні європейські дизайнери. Підхід до дизайну базується на гармонії практичності й естетичності виробів, що дозволило створити широкий модельний ряд, в якому представлені всі стилістичні рішення.
  • Європейські стандарти якості і надійності товарів. Секрет популярності продукції Devit™дуже простий — високі вимоги до якості продукції, про що свідчать європейські сертифікати якості і сертифированный сервісний центр в Україні.
  • Цінова політика. Devit™ являє комплексні рішення для ванних кімнат за оптимальною ціною.