Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Прага (знято з виробництва)

Серія меблів для ванної кімнати "Прага" представлена лише двома комплектами, але це не зменшує значення цієї новинки. Поєднання монументальності і витонченості, властиве античної класичної архітектури надихнули наших майстрів на створення цієї серії меблів. Колір "крему" є вишуканим поєднанням слонової кістки і патини темного горіха, світлий образ і відбиток історії, саме так можна його описати. В опорах тумби приховані карго, які зручні не тільки в кухонному гарнітурі, але і у ванній кімнаті. Поличка, що з'єднує опори подібно мосту, зручна для зберігання ванних приладдя, а оброблений штучною шкірою ящики просторі і захистять речі від вологої атмосфери ванній. Стільниця виконана з штучного каменю, що забезпечує стійкість до вологи, різних миючих і чистячих засобів, поєднуючи красу каменю і функціональність сучасного матеріалу.

Не секрет, що ванна, будучи найважливішою складовою житлового приміщення, рідко володіє розмірами, що дозволяють дизайнерської фантазії «розійтися на повну котушку». Не боячись труднощів, фахівці творчої групи «Атол» взяли на себе завдання розробити таку меблі для ванних, яка могла б задовольнити естетичні та функціональні потреби самого вимогливого клієнта.

 

Інноваційні рішення, які використовуються фахівцями компанії «Атол» при виробництві меблів, допомагають чуйно реагувати на потреби покупців. За допомогою технології «панорама» фахівці творчої групи створюють дизайнерські проекти, предвосхищающие найбільш сміливі фантазії споживача. Також компанія «Атол» досконало володіє технологією патинування (штучного старіння) та декорування меблевих фасадів, подарувавши з її допомогою цінителям якісної меблів цілий ряд нетривіальних розробок.

При всій інноваційності меблі компанії «Атол» незмінно відповідає традиційним уявленням про затишок і гостинність. Вона елегантна, зручна і функціональна. Постійний контроль за якістю виробництва гарантує довговічність будь-якого виробу, виробленого творчою групою.

 

На питання про те, в чому полягає найголовніший секрет успіху творчої групи «Атол», її фахівці з посмішкою відповідають: «Ми створюємо те, чого потребуємо самі!»