Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380 (67) 747-13-83
+380 (63) 371-35-35
+380 (97) 214-65-65

Душові кабіни IDO

IDO Bathroom Ltd ― фінське підприємство, чия історія почалася більше ста років тому. В 1873 році був заснований завод Arabia в Гельсінкі для виробництва побутового та декоративного фарфору. Після того, як у Гельсінкі почалося будівництво водопроводу і каналізації, асортимент продукції був розширений і вже в кінці 1870-х років у виробництві знаходився десяток виробів з сантехфарфора. Сьогодні нова сучасна продукція випускається заводом IDO Bathroom в місті Таммісаарі.
На сьогоднішній день IDO Bathroom Ltd входить в інтернаціональну групу Sanitec, в яку входять провідні виробники сантехніки. Компанія має річний фінансовий оборот понад 100 млн. євро, і займає лідируючі позиції на ринку, особливо з виробництва сантехнічного фарфору, аксесуарів для ванних кімнат і душових кабін Ido Showerama. Колекції IDO, як сантехфаянса, так і аксесуарів для ванних, і в особливості душових кабін Ido Showerama весьма популярны, благодаря пристальному вниманию производителя к функциональности, современным решениям в дизайне и высокому качеству и экологичности используемых материалов и сырья.
Особенно пользуются спросом душевые кабины Ido Showerama, производимые на структурном подразделении компании в Норвегии. В линию душевых кабин Ido Showerama входят как и достаточно простые душевые кабины, так и высокотехнологичные и многофункциональные гидромассажные кабины Ido Showerama.
Сантехника компании IDO Bathroom Ltd представлена в различных ценовых категориях. Как сантехфаянс и аксессуары для ванных IDO, так і душові кабіни IDO Ido Showerama існують в сегментах від загальнодоступного до елітного. Всі сантехнічні вироби IDO, включаючи душові кабіни Ido Showerama відрізняються унікальною гладкістю і міцністю глазурі, робить сантехніку максимально довговічною і простій у відході. Так само унікальна і вся арматура Ido Showerama, яка є власною розробкою IDO Bathroom Ltd і захищена авторитетними міжнародними патентами. Гарантія на душові бокси IDO Showerama ― 2 роки

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner