Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Запчастини для душових кабін, ванн гідробоксів

Запчастини для душових кабін, ванн, гідробоксів , картриджі для змішувачів.

Запчастини для душових кабін, ванн, гідробоксів , картриджі для змішувачів.

Запчастини для душових кабін в інтернет-магазині сантехніки AquaStyle!

Неодмінним атрибутом сучасної ванни є душова кабіна. Це практичне рішення для сучасного санвузла. Під час експлуатації даного пристрою можуть виникнути невеликі поломки, наприклад, несвоєчасної мастила роликів, може відбутися поломка.  На сайті нашого інтернет магазину Ви можете придбати як самі кабіни, так і та комплектуючі (запасні частини) для них на будь-який смак і гаманець.

Душова кабіна є складним інженерним сантехнічним рішенням, тому запчастини для душових кабін слід купувати тільки від солідних виробників, оскільки навіть запчастини для китайських душових кабін повинні без проблем відпрацювати заявлений термін експлуатації. 
Наш магазин пропонує запасні частини для душових кабін в Одесі, в місті доступних цін і великої конкуренції. Така запчастина як змішувач для душової кабіни, ролики, сифон, а також багато іншого, дають можливість майстру або домовласникові купити все необхідне по одному кліку в нашому магазині.

Яка саме фурнітура для душових кабін Вас очікує на віртуальній вітрині AquaStyle?

  • Ролики (саме завдяки їм скляні розсувні двері легко відкриваються і закриваються), і саме ця запчастина, яка може вийти з ладу через довгі рядки експлуатації виробу.
  • Верхній тропічний душ і знімні лійки з якісного металу зі спеціальним покриттям, що полегшують їх прибирання і очищення від накипу і забруднень. 
  • Гнучкі шланги різної довжини.
  • Картриджі перемикання режимів, а також перемикання холодної і гарячої води.
  • Змішувачі в зборі до гидробоксам та душових кабінах.
  • Сифони.

И это – далеко не все запчасти для душевых кабин, которые мы можем Вам предложить. В этом разделе Вы найдете все, что может потребоваться во время ремонта или усовершенствования кабинки для душа. Впрочем, убедиться в этом Вы можете и самостоятельно, ознакомившись с ассортиментом нашего магазина.