Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Hira

Компанія Venezia – одна з найбільших виробників у Туреччині. Колекції змішувачів Venezia виконані в дуже елегантному, оригінальному і сучасному стилі. Продуманий дизайн виконаний з великою пристрасть викликає повагу у покупців змішувачів Venezia. Оригінальний дизайн, висока якість, функціональність, співвідношення ціни і якості – це ті критерії, які характеризують змішувачі Venezia. така висока планка яку взяла компаніяVenezia роблять її символом новаторства, найвищого класу виконання і точності в світі турецькоїсантехніки для ванної кімнати та кухні. Кожен рік компанія Venezia тішить своїх покупців нової коллекциею, вони є результатом трудомісткої роботи дизайнерів і технологів компанії, які до дрібний деталей продумують кожну лінію змішувача.
сьогодні компанія Venezia шукає нові функціональні рішення, дотримуючись сучасний модним тенденція і новацій.
При етапі проектування чергової моделі дизайнери детально вивчають функції, що покладаються на новинку, і враховують їх у розробці зовнішнього вигляду змішувача. Ця стадія проходить з використанням досконалого програмного забезпечення, розробники перевіряють кожну деталь на відповідність заданим параметрам. 
Виробництво на фабриці Venezia оснащений чудовим сучасним обладнанням, що дозволяє на кожному етапі здійснювати контроль якості продукції. 
У виробництві Venezia использует целый ряд инновационных материалов, таких, например, как нержавеющая сталь, которые обеспечивают прекрасную износостойкость и оригинальный современный дизайн смесителей. 
Благодаря всем этим критериям, качество и потребительские свойства продукции Veneziaгарантовані на довгі роки.