Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380 (67) 747-13-83
+380 (63) 371-35-35
+380 (97) 214-65-65

Душові кабіни Dusel

Душові кабіни Dusel
Налагоджене виробництво & Високоякісні матеріали
Всі душові кабіни Dusel виробляються на новітньому високоточному обладнанні. Ми постійно навчаємо наших співробітників, закуповуємо нове обладнання, тестуємо якість продукції.
Всі деталі: скло, профілю і метизи виготовляються на власному виробництві. Високоякісне загартоване скло, безліч видів алюмінієвих профілів з різними варіантами обробки і міцна фурнітура підлягають ретельній перевірці.
Сертифікація
Душові Dusel перевершують всі очікування наших клієнтів і користувачів. Вся наша продукція ретельно розроблена, виготовлена і випробувана. Вона відповідають всім численним міжнародним стандартам.
Сертифікати не є для нас головним досягненням, це скоріше мінімальні вимоги, які ми прагнемо перевершити у всіх виробничих процесах. Душові кабіни Dusel сертифіковані CE згідно з EN 14428: 2004 + A1: 2008. Постачальники ретельно відбираються, оскільки якість продукції повинна відповідати всім стандартам. Тільки такі деталі можуть стати частиною продукції Dusel.
Профіль компанії
Протягом десятиліть німецька інженерна продукція вважається еталоном в технології і якості. Ми прагнемо вдосконалюватися і створювати якісний продукт. Постійне прагнення до кращого створило потужний, всесвітньо відомий імідж.
У Dusel ми дотримуємося правила - ніколи не задовольнятися нинішнім статусом у всіх сферах нашої діяльності. Ми проектуємо, виготовляємо і поставляємо душові кабіни в багато країн світу. Dusel - це дизайн, увага до якості і довговічність. З самого першого дня створення нашої компанії ми дотримуємося трьох основних принципів: інновації, якість і люди.
Інновації
Ми створюємо продукцію, яка повністю відповідає потребам, вимогам і очікуванням наших клієнтів. Ми спілкуємося з нашими клієнтами і прислухаємося до їхніх пропозицій і побажань. Вся наша продукція виготовляється в єдиному місці, Це дає можливість скоротити відстані, давати швидку зворотний зв'язок, що дозволяє нам швидко виводити на ринок нові ідеї і моделі.
Якість
Душові Dusel прослужать довго, так як вони розроблялися, проектувалися і випробовувалися з найвищими вимогами. Політика нашої команди - це якість, згідно з яким вимірюється вся наша діяльність. Для нас, це набагато більше, ніж просто продукт постачається. Це абсолютне задоволення клієнта у всьому: сервіс, доставка і якість самого продукту.
Люди
Секрет нашого успіху - люди, які створюють наш продукт. Величезна команда людей, що складається з досвідчених менеджерів, креативних дизайнерів, кваліфікованих інженерів і мотивованих працівників. Вони є серцем Dusel. Наша сила і знання направлені на створення продуктів, які захоплюють найбільш важливих людей: наших клієнтів.
Тестування сольовим розчином
Ванні кімнати дуже вологі. Металеві вироби, які там знаходяться, схильні до корозії. Саме тому, душові кабіни Dusel проходять спеціальні тести сольовим розчином. Ці випробування значно прискорюють корозію металу, що дозволяє нам моделювати термін служби виробу протягом десяти і більше років за відносно короткий період часу.
Тест на зносостійкість
Душові кабіни - це функціональний продукт, який часто використовується. Dusel дуже відповідально підходить до питання міцності продукції. Дверні завіси, ролики розсувних дверей і механізми складання дверей пройшли всебічну перевірку на зносостійкість.
Тест на витік води
Одне з головних завдань душових кабін - запобігти протікання. Тестування кожної моделі нашого продукту гарантує, що кожен з них чудово виконує цю ключову задачу. Ми використовуємо результати цих випробувань для створення нових, сучасних, тонких і вишуканих душових кабін без шкоди для будь-яких функціональних характеристик.
Випробування загартовуванням
Коли мова йде про склі для наших душів, у нас немає ніяких компромісів з якістю. Кожен шматок скла, який використовується в душових кабінах Dusel, відповідає всім європейським стандартам BS6206-A. Наші інженери-випробувачі перевіряють скла на кожному етапі, щоб переконатися, що наші продукти повністю відповідають сучасним стандартам якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner