Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Гарна ванна повинна бути зручною

Гарна ванна повинна бути зручною

Гарна ванна повинна бути зручною, довговічною і достатньо міцною. Крім того, легкість у догляді, а також прийнятна ціна є пріоритетом. Однак у кожного виробу є свої особливості, які необхідно враховувати при покупці.

Чавун або сталь?

Самыми надежными, долговечными и популярными считаются чугунные ванны. Мы помним их с детства. Они могут служить очень долго и сохранять прекрасный внешний вид при должном уходе. Современные эмалированные чугунные ванны хорошо сохраняют тепло, не гремят при наливании воды и не боятся абразивных средств. Срок службы более 25 лет.

Конечно, есть альтернатива — купить ванну стальную, ведь она гораздо дешевле чугунной и намного легче. Только если для вас не важен шум падающей воды, и вы готовы мириться с тем, что вода в ней быстро остывает, тогда такой выбор вполне приемлем.

Зрозуміло, що виріб з чавуну коштує тих грошей, які ви витратите. Якщо ви вирішили зробити хорошу покупку, то варто все ж віддати їй перевагу.

Нові технології — акрил і литий мармур

Не так давно з'явилися на нашому ринку акрилові ванни вже завоювали популярність. Ванна з цього матеріалу завжди буде гладкою, теплою і приємною. Вода в ній, як і чавунної остигає повільно.

Її не потрібно чистити, а дрібні подряпини або невеликі пошкодження неважко виправити. Вона дуже легка, міцна і ніколи не заіржавіє. За нею дуже просто доглядати. Досить після миття протирати м'якою ганчіркою без використання миючих засобів. Випадкові плями можна видалити лимонним соком або зубною пастою.

Зараз на ринку з'явилися і інші новинки — ванни з литого мармуру. Вона поєднала в собі всі позитивні якості ванн з чавуну, стали і акрилу. Можливо, любителям ніжитися в теплій ванні варто придивитися до цієї новинки.