Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Критерії вибору меблів для ванної

Критерії вибору меблів для ванної

Вибрати меблі для ванної кімнати набагато важче, ніж для вітальні, дитячої, кухні або спальні. Вона повинна відповідати наступним вимогам:

  • компактність, особливо якщо мова йде про облаштування невеликих ванних кімнат;
  • функціональність і ергономічність;
  • висока міцність, стійкість до перепадів температур і впливу вологи;
  • безпека; ця характеристика особливо важлива, якщо в квартирі є маленькі діти, які можуть поранитися або вдаритися об кути меблів.

Отже, розглянемо основні критерії вибору меблів для ванної кімнати.

Разом або окремо

Виробники меблів пропонують своїм клієнтам не тільки окремі предмети, але і цілі колекції або навіть комплексні рішення, що включають в себе не тільки меблі, але і плитку, сантехніку, аксесуари, світильники і т. п. Купуючи кожен предмет окремо, ви зможете самі створити відповідний інтер'єр ванної, однак при цьому напевно виникнуть труднощі в підборі гармонійно поєднаних елементів. Купуючи колекцію, ви позбавляєте себе від підбору предметів меблів, проте ви повинні враховувати, що меблі у ванній доведеться міняти цілком, оскільки старий шафка або пенал цілком може не вписатися в новий інтер'єр. І, нарешті, ті, хто вибрав комплексне рішення, повністю позбавляють себе від клопоту по вибору елементів інтер'єру. Але при цьому доведеться заплатити значно більше, ніж якщо б ви самі підбирали плитку, сантехніку, меблі і т. п.

Про вибір "мойдодира"

"Мойдодиром" у нашій країні прийнято називати закритий шафа, в який вбудовується раковина. Цей шафа може мати полички, висувні ящики, корзини для білизни і інші елементи. Існує кілька різновидів "попелюшок": навісні, на цоколі і на ніжках. Вибір різновиду, як правило, залежить від індивідуальних переваг. Якщо у вашій ванній на підлогу ллється багато води, то шафка на цоколі купувати не варто: він швидко відсиріє від постійного впливу вологи і зіпсується.

Розміри "мойдодира" повинні відповідати площі приміщення. Можна підібрати як великий шафа з безліччю надбудов для просторій ванній, так і компактну модель з парою поличок для тісної кімнати.

Колірна гамма

Існує поширена думка, ніби для ванної кімнати ідеально підходять сині та білі тони. Насправді ванна може бути шоколадно-пісочної, оранжево-червоної або зеленувато-блакитний. Якщо ви хочете оживити надто нудний інтер'єр – виберіть меблі насичених відтінків. Тільки не перестарайтеся, яскравим і кричущим відтінкам у ванній не місце!

Вибір матеріалів

Материалы, из которых изготовлена мебель для ванной, должны легко переносить перепады температур и быть устойчивыми к влаге. Наиболее подходящими считаются пластик, металл и закаленное стекло. Пластиковая мебель недорога, однако ее нельзя назвать респектабельной. Металлические поверхности прочны и долговечны, однако они очень быстро остывают, а прикосновение к холодному металлу после горячего душа не слишком приятно. Мебель с элементами из стекла очень оригинальна и красива, но стоит учесть, что стекло требует особого ухода. Є і більш дорогі, але при цьому більш розкішні і оригінальні варіанти: натуральний і штучний камінь, дерево і т. п.