Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Лікувальні властивості гідромасажної ванни

Лікувальні властивості гідромасажної ванни
Важко навіть уявити, що прийняття ванни може принести стільки задоволення, що вода володіє майже чарівними властивостями, і що все це у Вашому розпорядженні.
 
Чавунні ванни - це ванни величезною міцності, їх структура ніколи не деформується. Вони витримують знос і удари. Виготовляються з нестаріючого звукопоглинального матеріалу. Одним словом, це благородні і високоякісні ванни, виготовлені згідно ретельному і ретельному процесу.
 
Акрилові ванни мають міцність аналогічну чавуну, завжди теплі, важать від 15 до 25 кг., миються не щіткою, а просто обмиваються теплою водою.
 
Акрил, стійкий до інфрачервоних і ультрафіолетових променів. Володіє підвищеним опором до хімічного та корозійної дії. Будь-яке можливе пошкодження легко долається. Сантехнічний акрил дуже міцний, завдяки чому відмінно зберігає свою форму протягом багатьох років.
 
Для посилення корпусу, акрилова ванна армується з внутрішньої сторони сумішшю з рубленого скловолокна і смоли. Так само для посилення дна, сидінь і бортів ванни використовується мелкодисперсная фракція на основі акрилових смол. Це надає ванн підвищену міцність і довговічність. Для того, щоб виставити ванну за рівнем в комплект входить металевий каркас на регульованих ніжках, який міцно кріпиться до підсилювачів ванни саморізами.
 
Крім перерахованого вище, великим успіхом користуються ванни зі сталі. Вони не бояться не опалювальних приміщень, абразивних речовин, ударів і подряпин. З зовнішньої сторони ретельно розраховані місця кріпляться глушники, виконані з спеціального матеріалу, що роблять звучання ванни більш глухим. Емаль сталевих ванн має властивість низької змочуваності води, тому краплі скочуються з поверхні, не даючи бруду осісти на дні і стінах. Сталеві ванни легко миються і надовго зберігають первинний колір і блиск.
 
Крім того, відмінною рисою цих ванн, є більш низька вартість у порівнянні з ваннами з інших матеріалів.
 
Ванни з гідромасажем - дивовижний винахід, яке приносить багато приємних відчуттів, сприяє зняттю стресових навантажень і несе величезний заряд енергії.
 
Гідромасаж сприяє поліпшенню кровообігу поверхневих шарах тканин і шкіри, стимулює циркуляцію лімфи, застій, який може викликати накопичення жиру. Гідромасажні системи мають не тільки заспокійливими але і терапевтичними властивостями.
 
Унікальність цих систем полягає в тому, що вода і повітря змішується в "реактивний струмінь". Вода захоплює повітря, розбиває його, перетворюючись в суміш з "мікробульбашок" кількість яких у багато разів перевищує кількість інших систем гідромасажу. Кожна форсунка в гідромасажних ваннах - поворотна, і за хвилину випускає понад 17 мільйонів найдрібніших бульбашок. Завдяки незначного опору води і збереження заданої швидкості, частинки повітря не виштовхуються на поверхню, як це відбувається при традиційній системі гідромасажу, а перетворюються в "реактивні струмені", які ефективно впливають на ваше тіло.
 
Всі трубопроводи виготовляються з напівжорстких пластмас встановлених вище рівня бічних форсунок, що дозволяє повністю видаляти воду з системи після закінчення прийняття ванни. Внутрішня поверхня трубок гладка і не має перешкод, на яких може затримуватися вода і бруд. На стінках ванн встановлюються бічні джети, що виробляють гідромасаж. На гідромасажні ванни встановлюються безшумні, що використовуються двигуни, потужністю 0,5-1,5 kw.
 
За висновком Всеросійського Центру Реабілітації та фізіотерапії гідромасажні ванни мають показання до застосування за 11 різними діагнозами:
 
— при венозної недостатності. Особливо ефективний при крихких судинах, а також для профілактики і лікування варикозного розширення вен ніг.
 
— при переломах, м'язових розривах, а також для відновлення рухливості суглобів і після операцій на кінцівках.
 
— проти стресу і безсоння. Заспокоює і розслабляє. Найбільш ефективний вплив досягається при температурі води дорівнює температурі тіла. Допоможе вам подолати безсоння і заснути.
 
— проти целюліту. Завдяки циркуляції дуже дрібних бульбашок допомагає позбутися целюліту. Після перших прийомів сприяє зменшенню тяжкості в ногах, більшої рухливості в суглобах, зменшенню болю і "спалювання" жиру.
 
— при артрозі. При температурі 38 Із виробляє глибоку стимуляцію, що сприяє зменшенню болю в кістках і суглобах.
 
Хромотерапія
Методи лікування кольором відомі з давніх часів. У країнах Сходу (Індії, Цейлоні, Китаї) вони почали застосовуватися кілька тисячоліть тому. Безпечні, не викликають звикання і залежності, нетоксичні і неаллергизирующие методики кольоротерапії дозволяють успішно допомагати пацієнтам, що страждають найрізноманітнішими захворюваннями. До недавнього часу лікування світлом і кольором (хромотерапія) не користувалося широкою популярністю в силу недостатньої інформованості.
 
На сьогоднішній день науковими дослідженнями підтверджено вплив кольорових променів на імунну, нервову і метаболічну системи. Хвиля кожного кольору має специфічні особливості, які безпосередньо впливають на наш емоційний стан і виробляють терапевтичні дії.
 
ЧЕРВОНИЙ колір володіє чудовими енергетичними та стимулюючими властивостями. Він сприятливо впливає на серце, покращуючи серцевий ритм, і на м'язи, змушуючи їх напружуватися. Цей колір сприяє життєдіяльності, підвищує температуру тіла до належного рівня, а також стимулює і збуджує пристрасність і чуттєвість.
 
СИНІМ кольором притаманні заспокійливі властивості. Він стимулює парасимпатичну систему, зменшує кров'яний тиск і приводить в норму дихальний, серцевий ритм. Цей колір має антивоспламеняющей і розслаблюючій функціями.
 
ЗЕЛЕНИЙ володіє потужними балансир, підбадьорюючими і життєствердними властивостями. Він контролює роботу щитовидної залози, бореться з депресією, булімією і психосоматичними розладами, а також позитивно впливає на травну систему. Зелений колір заспокоює нервову систему, бореться з дратівливістю, безсонням і нервовими потрясіннями.
 
ЖОВТИЙ - це колір, основною функцією якого є підвищення нервово-м'язового тонусу. Він очищає кров, покращує травлення, а також володіє очисними властивостями. З психологічної точки зору жовтий колір викликає почуття захищеності від зовнішніх впливів, почуття радості і гарний настрій.
 
БІЛИЙ відновлює, наділяє енергією і балансує хронобіологічний ритм, що досягається стимулюванням функції виробництва серотоніну-субстанції, яка контролює сонну і нервову систему. Цей колір приводить в рівновагу психофізичну і гормональну системи у людей, які страждають від сезонних депресій.
 
Перевага хромотерапії перед іншими видами терапій полягає в тому, що навіть тривалі терміни лікування не можуть погіршити стан вашого здоров'я. При цьому лікуватися потрібно, не тільки дивлячись на певний колір, але й, створюючи навколо обстановку, що складається, по можливості, тільки з нього. Сьогодні хромотерапія, завдяки відмінним результатам і відсутності протипоказань, одна з визнаних методик - особливо в сучасній косметології.
           
Отчего гидромассажные ванны, включающие аэромассаж, вызывают столь восторженные отзывы? Существует немало людей, для которых эти ванны ценны уже тем, что дарят ни с чем не сравнимое удовольствие при купании! Действие, которое производят гидро/аэромассажные ванны аналогично природным гейзерам и используется в курортной терапии. 
 
Расскажем о некоторых замечательных свойствах, которыми обладают гидромассажные ванны, включающие аэромассаж: 
 
  Позитивное настроение, которое они дарят, ведет к перестройке лимбической системы, отвечающей за наши эмоции, мотивации, восприятие жизни. 
 
Забезпечують розслаблення організму або порушення, залежно від інтенсивності масажу, що можна використовувати для нормалізації постійно порушуються біоритмів людини, зокрема, щоб уникнути нервових стресів і безсоння.
 
Використовуються в медичних цілях для ослаблення больових відчуттів.
 
Є прекрасним реабілітаційним обладнанням рухового апарату.
 
Ідеальні гідро/аеромасажні ванни при температурі 35° С. Ванни з температурою нижче цієї позначки будуть підвищувати терморегуляцію тіла, і - навпаки.