Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Переваги і типи душових кабін

Переваги і типи душових кабін

Душові кабіни зараз дуже популярні, притому особливо часто вони використовуються в Європі. Секрет такого високого попиту простий: таке обладнання має безліч переваг перед звичайними ваннами. Серед них і економічність і компактність і багатофункціональність. Наприклад, практичні німці вже розрахували, що при використанні душової кабіни витрачається набагато менше води, ніж при миття у ванній, а при високих тарифах, прийнятих в їх країні, така економія більш ніж виправдана. До речі, щоб знизити витрати, заповзятливі жителі Німеччини включають і вимикають воду по кілька разів за одну процедуру прийняття душу, і саме тому німецька сантехніка, в тому числі і встановлена в душових кабінах, призначена для дуже частого включення і виключення, а тому відрізняється підвищеним рівнем надійності і особливо довго служить в нашій країні, де люди далеко не так економічні.

Людям, які планують придбати душову кабіну, слід врахувати, що таке обладнання буває двох видів. Моноблочні душові кабіни являють собою готову конструкцію, яку досить просто встановити. Збірні, навпаки, припускають, що всі елементи будуть куплені окремо і об'єднані в одну конструкцію. Дуже важливо правильно вибрати вид обладнання, врахувавши всі недоліки та переваги кожного з них.

Збірні душові кабіни можуть бути дешевше і зручніше моноблочних, оскільки покупець має можливість придбати всі елементи пристрою окремо вибрати найбільш відповідний набір функцій і оптимальну вартість деталей. При цьому можна заощадити, якщо у вашій ванній кімнаті є ніша для установки кабіни. Справа в тому, що в такому випадку достатньо встановити одну дверцята, або дверцята і стінку, якщо пристрій встановлюється в кутку. Таким чином ви зможете заощадити на бічних стінках. Не варто скидати з рахунків і така перевага збірних душових кабін як можливість вибрати надійне, якісне, довговічне обладнання. При цьому професіонал, який займається пошуком елементів, зможе звернути особливу увагу на «слабкі ланки» обладнання і вибрати дуже міцні деталі, які прослужать довгі роки. Більше того, ви також зможете скласти саме той список функцій, який актуальний для вас.

С другой стороны, изготовление сборной душевой кабины – хлопотное и долгое дело, связанное с множеством трудностей, да и приступать к нему без помощи опытного специалиста нет никакого смысла. Если вам нужно более простое и быстрое решение, отдайте предпочтение моноблочной душевой кабине. Ассортимент таких изделий очень широк, что позволяет выбрать оборудование подходящего размера с нужным набором функций. Также нетрудно найти моноблочную кабину, которая впишется в интерьер вашей ванной комнаты.

Пристрої моноблочного типу відрізняються також простотою в монтажі. Їх не потрібно збирати з розрізнених елементів, потрібно лише встановити вже готову конструкцію. Це також значно прискорює і полегшує процес монтажу.