Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Душові кабіни з функцією парової лазні

Душові кабіни з функцією парової лазні

Попит на душові кабіни з парогенератором дуже високий. Справа в тому, що далеко не у всіх людей є час і можливість відвідувати лазню, і багатьом подобається ідея облаштувати особисте мініатюрну лазню будинку. Крім того, переваги парилень відомі багатьом: що проводяться в них процедури є відмінною профілактикою багатьох захворювань, включаючи респіраторні. Більше того, вони зміцнюють імунітет, покращують роботу опорно-рухового апарату, послаблюють больові відчуття, сприяють розслабленню і зняття втоми. Регулярне використання функції парової лазні допомагає швидше відновлювати сили, поліпшує загальне самопочуття, сприяє зміцненню стресостійкості. І, нарешті, завдяки обробці парою з організму виводяться шлаки, полегшується робота нирок, нормалізується циркуляція крові і обмін речовин, поліпшується стан шкіри і навіть поступово зникають зайві кілограми. Словом, парова лазня корисна для здоров'я, душі і зовнішності.

При выборе душевой кабины с парогенератором следует обратить внимание на наличие или отсутствие трех дополнительных компонентов: сиденья, емкости для эфирных масел и бальзамов и вентилятора. Удобное сиденье обеспечит ваш комфорт. Дело в том, что паровой баней рекомендуется пользоваться в течение 20-25 минут и очень важно, чтобы в это время вы имели возможность присесть и расслабиться. Величина, глубина и высота расположения сиденья зависят от особенностей вашей фигуры.

Вентилятор в душовій кабіні з парогенератором просто необхідний. Справа в тому, що якщо його не буде, пар стане підніматися вгору, і в душовій кабіні буде помітна серйозна різниця температур, та й сама процедура стане менш приємною і ефективною. Функція вентилятора полягає в тому, щоб забезпечувати постійну циркуляцію повітря, перемішувати пар. Завдяки йому використання парової лазні в душовій кабіні стає набагато більш приємним і ефективним.

Бажано, щоб кабіна з парогенератором була доповнена спеціальною ємністю для ефірних масел. Якщо наповнити цю ємність, пар буде насичуватися корисними речовинами, і процедура стане ще більш ефективною. В залежності від вибору ефірних масел і бальзамів ароматерапія може по-різному впливати на організм. Є особливі засоби, що забезпечують протизапальний, заспокійливий, тонізуючий, болетамувальний, спазмолітичний ефект. Правильно підібрані масла нормалізують роботу внутрішніх органів, покращують стан шкіри, сприяють зміцненню імунітету і служать для профілактики ряду захворювань, в тому числі простудних. Використання парової ванни з ароматерапією – ефективний і в той же час приємний варіант інгаляцій.

І, нарешті, купуючи душову кабіну з парогенератором, уточніть, доповнено вона функцією очищення води. Як правило, в таких випадках в кабіні встановлюється особливий пристрій для декальцинації рідини. Завдяки такій функції строк служби обладнання значно збільшується.