Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Стиль и качество сантехники Radaway

Стиль и качество сантехники Radaway

Radaway предлагает самое выгодное соотношение цены и качества. Постоянно обновляется модельный ряд, создаются новинки для любых категорий клиентов. Качество душевых кабин Радавей выше всех похвал, толщина стекла от 5 до 7 мм, в зависимости от серии. На всех стеклах со стороны нанесенного покрытия Easy Clean, наклеен стикер Easy Clean, что упростит вашу уборку. Предлагается также расширительный профиль, если ниша по размеру больше дверей. Каждая серия продуктов проверяется и тестируется в специальных боксах перед тем как попадает к Вам домой. Всі кабінки мають необхідні сертифікати якості та декларації відповідності.

Душові двері Radaway виготовлені із спеціального санітарного алюмінію і розжареного шести міліметрового скла. Скла для душових дверей Radaway доступні в різних кольорах: прозоре, матове, интимато, графітове, коричневе, каррэ і фабрик.

Привабливий свіжий дизайн, хромовані ручки і профіль, а так само відсутність горизонтальних профілів надають душових дверей Radaway неповторний зовнішній вигляд. У дверях Radaway використовуються підйомні петельні механізму і подвійні ролики з підшипниками і поворотним механізмом, які забезпечують надійну і тривалу роботу механізмів. Герметичність душові двері Radaway забезпечують еластичні силіконові ущільнювачі. Скло в базовій комплектації вкрите Easy Clean, яке має брудо - і водовідштовхувальним ефектом. Пристенные профілю дозволяють збільшити діапазон регулювання двері в ніші до 2,1 см. з кожної сторони.

Поверхня душових плит покрита гідроізоляційним полотном, яке забезпечує повну гідроізоляцію. Припуск полотна до розміру душовою плити дозволяє на повну гідроізоляцію на з'єднанні плити зі стіною і підлогою.

Всім клієнтам гарантується професійне обслуговування і допомогу на кожному етапі співробітництва. Забезпечується гарантійним та післягарантійним сервісом, а також доступність запасних частин.