Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Багатофункціональні душові кабіни

Багатофункціональні душові кабіни
Одного разу відчувши на собі переваги душової кабіни, людина не зупиняється: він прагне придбати ще більш вдосконалений її варіант. В даний час зробити це не важко, бо існують так звані багатофункціональні варіанти душових кабін. Це означає, що в ній одночасно можуть поєднуватися функції і гідромасажу, і лазні, контрастного душу – і все це у супроводі улюбленої музики, яка звучить з стереосистеми. Набір різних функцій в кожному типі кабін різний, тому варіантів їх теж досить багато.

Великим попитом у населення користуються душові кабіни, у яких є функція гідромасажу. Багато хто саме з-за цього і встановлюють багатофункціональні кабіни. Режими масажу можуть бути різними (вертикальний, каскадний і ін), і кількість їх залежить від того, скільки форсунок (тобто отворів) розташоване на внутрішніх стінках кабіни. Як правило, вони розташовуються в два ряди і забезпечують масаж з усіх боків (спина, боки, живіт).

Любителі контрастного душу можуть знайти для себе кабіну і з такою функцією. Регулювати інтервали подачі гарячої та холодної води, температуру (наприклад, максимально гарячу і мінімально холодну) та інші функції можна за допомогою електронного оснащення, сигнали якого відображаються на спеціальному табло. Перебуваючи всередині кабіни, людина має можливість контролювати всі функції, якими обладнана душова кабіна.

Існують кабіни, які завдяки наявності парогенератора забезпечують наявність функції «душ баня плюс». У такому зразку є варіант лазні, яку називають турецької, і вона обов'язково оснащена куполом (дахом), який затримує пар всередині кабіни. Максимальна температура пари в ній – не більше 50 градусів, що дозволяє отримати задоволення тим, хто полюбляє попаритися, без небезпечних наслідків для здоров'я. Всередині душової кабіни, дверцята якої щільно закриті, температура збережуться незмінною протягом тривалого часу. А це означає, що процедура може бути досить тривалою. Душова кабіна з функцією турецької лазні дозволяє отримати ефект інгаляції та ароматерапії, якщо капнути невелику кількість ароматичних масел в спеціальні лампи.

Сьогодні попит на такі кабіни великий і серед міського населення, і серед мешканців сільської місцевості. Багато хто відзначає, що використання подібної душової кабіни призвело до зменшення кількості простудних захворювань, особливо в осінньо-зимовий період: разом з парою з організму зникають всі хвороби.

Однако следует помнить, что такой функции, как финская сауна, в душевой кабине не может быть по определению. Это связано с тем, что ни одна душевая кабина, выполненная из пластика, не выдержит  такой температуры, которая требуется для финской сауны, ― не менее 80-ти градусов.  Не говоря уже о том, что человек, находящийся внутри кабины, мог бы получить сильнейшие ожоги, прикоснувшись к раскаленной стенке душевой кабины.

Можливий також варіант багатофункціональної кабіни, що поєднується з ванною. Вони теж закриті зверху дахом, а чаша ванни може бути або на всю ширину кабіни, або займати лише частину її.

Для нормальної роботи всіх вункций душової кабіни необхідний певний натиск (тобто тиск води і оптимальна каналізаційна система, пропускна здатність якої дозволить справлятися з великим потоком води.