Кошик
Душевые кабины, гидробоксы, ванны, смесители, душевые стойки от интернет магазина Aquastyle
+380(67)747-13-83
+38067-747-13-83
+38063-371-35-35
+38097-214-65-65

Яким повинен бути якісний унітаз

Яким повинен бути якісний унітаз

При виборі складного сантехнічного вироби, яким є унітаз, є кілька правил, які допоможуть придбати якісний продукт.

ПЕРЕВАГИ ВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ УНІТАЗІВ

Щоб не помилитися при покупці варто звертати увагу на вироби відомих виробників. Тільки в такому разі можна розраховувати на високу якість кожного елемента. Не слід гнатися за відносною дешевизною або нестандартним дизайном продукції маловідомих фірм. Справа в тому, що при поломці якоїсь дрібнички ви навряд чи зможете знайти окремо пропоновані комплектуючі для ремонту або заміни, і доведеться міняти весь комплект. Тому є сенс зупинити вибір на сантехніку відомих фірм на ринку, що мають гарну репутацію і розвинений сервіс. Їх досить багато: СRW, Keramag, Jacob Delafon, Ideal Standard, Duravit, Roca, Jika. Всі вони пропонують також тривалу гарантію на свою продукцію.
 

КОМПЛЕКТУЮЧІ УНІТАЗУ

Вибираючи якісний унітаз особливу увагу слід приділити вибору змивного і армуючого механізму. Тільки надійна і міцна запірна арматура прослужить довго і без поломок. Зазвичай виробники унітазів не займаються виробництвом армуючих механізмів і не ними комплектують свої вироби. Найвідомішими виробниками комплектуючих вважаються GEBERIT і GROHE. Як правило, змивні механізми пропонуються в двох варіантах – однооб'ємний і двохоб'ємний. Перший обладнаний єдиною кнопкою, при натисканні на яку відбувається змив всім обсягом води в бачку, другий варіант призначений для економії води, і оснащується двома клавішами – для повного і половинного зливу. Хорошим вибором також стане придбання сидіння з кришкою, яка зроблена з можливістю плавного закриття, коли спеціальний механізм плавно, без гуркоту, опустить кришку, виключивши можливість поломки при різкому падінні.

ЯКІСТЬ УНІТАЗУ

Головними споживчими властивостями керамічних унітазів залишаються якість емалі і правильна конфігурація внутрішніх обводів. При якісному, гладкому емалевому покритті чищення і миття унітазу буде віднімати набагато менше часу та зусиль, з-за низької пористості покриття, отже, грязьові частинки менше затримуються на поверхні. При виборі унітазу варто перевірити, чи всюди емалеве покриття, так як вироби невисокою цінової категорії можуть не покриватися емаллю у водяному затворі або під обідком. Грамотно розрахована внутрішня форма унітазу дозволить воді при змиві максимально ефективно видалити забруднення, розподіливши потік по всій поверхні. Якісний унітаз необов'язково повинен бути чи наддорогим і ексклюзивним. Наприклад, чеські і польські виробники пропонують непоганий вибір якісної сантехніки за цілком помірну ціну